سایبان پارکینگ

سایبان پارکینگ متین ارائه دهنده خدمات سایبان پارکینگ با جدیدترین متد روز و کیفیت بالا و طراحی بسیار قوی و قیمت مناسب و ارزان می باشد.

با استفاده از سایبان پارکینگ می توانید جلوی نفوذ باران و برف را بگیرید و خیالتان از بابت ماشین راحت باشد. سایبان پارکینگ در محیط های مختلفی مثل ادارات، موسسات، ساختمان ها و محوطه های دیگر مورد استفاده قرار می گیرد تا کارکنان بتوانند ماشین خود را زیر آن پارک کنند که توسط عوامل محیطی آسیب نبیند.

سایبان پارکینگ چیست؟

یکی از دلایلی که سایبان پارکینگ بین مردم محبوبیت یافته، این است که می‌توان آن را به‌راحتی در حیاط و فضای باز نصب کرد و دقیقا مثل یک پارکینگ از آن استفاده کرد.

 

ویژگی‌های سایبان  پارکینگ

  • سایبان پارکینگ در مقابل باران و برف و حوادث طبیعی، مقاوم است و از آسیب رسیدن به خودرو شما جلوگیری می‌کند.
  • شما می‌توانید با نصب آن از خودروی خود محافظت کنید و با خیال راحت ماشین خود را در حیاط یا فضای باز بگذارید و درصورتی‌که به آن احتیاجی نداشتید، امکان این رادارید که به‌راحتی سایبان را جمع کنید.

 

نصب سایبان پارکینگ

 نحوه نصب سایبان پارکینگ بسیار مهم است و می‌تواند به‌اندازه‌ی سیستم برقی آن حائز اهمیت باشد. همچنین نصب آن باعث می‌شود کیفیت کار بیشتر شود.

 

 کیفیت سایبان پارکینگ

کیفیت سایبان پارکینگ ازلحاظ ظاهر و نحوه‌ی کارکرد بستگی به شرکت تولیدکننده‌ی آن دارد زیرا هرچقدر آن شرکت تواناتر باشد کیفیت کار به همان اندازه بیشتر است.

باید توجه داشته باشید که شرکت تولیدکننده، دارای تیم متخصص و کار بلد درزمینهٔ ی برق و سایبان برقی داشته باشد.

 

برای انتخاب و نصب سایبان پارکینگ به موارد زیر توجه کنید:

 

انتخاب جنس سایبان متناسب با محل نصب

اول‌ازهمه بایستی برای انتخاب جنس سایبان پارکینگ به شرایط آب و هوایی منطقه‌ای که می‌خواهید در آن سایبان برقی نصب کنید، توجه داشته باشید. همین‌طور درباره‌ی انتخاب موتور و متریال نیز باید به این نکته توجه کرد.

شرایط آب و هوایی در انتخاب جنس سایبان و طرح روی آن و همین‌طور انتخاب متریال و موتور نیز تأثیرگذار است، پس حتماً به آن توجه داشته باشید.

چنانچه وضعیت آب‌وهوای منطقه‌ای که قرار است در آنجا سایبان پارکینگ نصب شود، گرم و آفتابی است بایستی جنس سایبان طوری باشد که در برابر نور مستقیم آفتاب مقاوم باشد. 

درصورتی‌که آب و هوایی محلی که قرار است سایبان برقی در آن به‌عنوان سایبان پارکینگ نصب شود دارای رطوبت است مانند قسمت‌های شمالی کشور، بایستی جنس آن طوری باشد که در برابر رطوبت و باران مقاوم باشد. همین‌طور موتور آن‌هم باید در برابر زنگ‌زدگی و خوردگی و... مقاوم باشد.

 

به‌کارگیری از یراق‌آلات مناسب در نصب سایبان پارکینگ

قدرت و کیفیت برق آلات موجب طولانی‌تر شدن عمر سایبان برقی می‌شوند. بنابراین بایستی برق آلات مناسبی برای سایبان برقی با توجه به میزان بازبسته کردن آن در روز، تهیه کرد.

توصیه می‌شود که اگر محل نصب سایبان پارکینگ در شمال کشور است و قرار است به تعداد بار بیشتری باز و بسته شود، حتماً از برق باکیفیت استفاده کنید تا طول عمر آن بیشتر شود و همین‌طور کیفیت کار بالا رود.

در همه‌ی موارد به یاد داشته باشید که کیفیت مهم‌تر از کمیت است.

قیمت سایبان پارکینگ

همه‌ی افرادی که می‌خواهند سایبان پارکینگ تهیه کنند اولین چیزی که برایشان مهم است، قیمت آن‌هاست. قیمت آن‌ها با توجه به اجزای به‌کاررفته باهم فرق دارد.

 

قیمت سایبان خودروبر چه اساس تعیین می‌شود؟

  • قیمت آن‌ها بر اساس یه کسری از اجزای آن تعیین می‌شود؛ این اجزا عبارت‌اند از:
  • جنس سایبان
  • جنس اجزا و متریال استفاده‌شده.
  • هزینه‌ای که صرف خرید قطعات و موتور و... موردنیاز شده.
  • مساحت و اندازه سایبان
  • و آخرین مورد بر طبق کاربرد آن برای سایبان مغازه، پارکینگ، بالکن و ...

چرا سایبان برقی برای خودرو سفارش دهیم؟

زیرا با قرار دادن ماشین در فضای بیرونی یا حیاط خطراتی آن را تحدید می‌کند. خطراتی مثل:

بارش برف و باران که علاوه بر کثیف کردن آن ممکن است ضربه‌ای به آن وارد کند.

برخورد اشیاء خارجی با خودرو که موجب ضربه واردکردن به آن می‌شود.