چگونه از سایبان برقی نگهداری کنیم؟

اگر به تازگی سایبان برقی خریده اید و نگران این هستید که چگونه طول عمر آن را افزایش دهید و به خوبی از آن نگهداری کنید با ما همراه باشید.همانطور که میدانید سایبان الکترونیکی ساختار ثابتی دارد و به  همین دلیل عوامل طبیعی میتواند به آن آسیب بزند.امروز نکاتی را در این باره به شما خواهیم گفت تا طول عمر سایبان برقی خود را افزایش دهید:

 

1- در تمیز نگه داشتن سایبان الکترونیکی کوتاهی نکنید.

بیرون قرار گرفتن سایبان باعث جمع شدن گل و خاک روی آن میشود اگر این گل و خاک برای مدت طولانی روی سایبان بماند و تمیز نشود باعث پوسیدگی و در نهایت پاره  شدن پارچه میشود.برای جلوگیری از پوسیدگی ماهی یک یا دوبار از یک شلنگ آب و یک اسفنج نرم  برای تمیز کردن استفاده کنید تا طول عمر سایبان برقی را افزایش دهید.همچنین زمانی که نیاز به سایبان ندارید آن را ببندید.باید مراقب باشید آب وارد موتور نشود تا آسیبی به آن وارد نشود.

 

2- مواد شوینده را فراموش نکنید.

در برخی مواقع استفاده از آب خالی به اندازه کافی سایبان را تمیز نمیکند و احتیاج به یک ماده شوینده دارید.اما نباید از هر ماده ای برای این کار استفاده کنید چون ممکن است باعث آسیب رساندن به پارچه شود.بعضی از پارچه ها به ماده ی خاصی برای شست وشو نیاز دارند.

قبل از اینکه کار شست و شو را شروع کنید باید فضولات،سنگ ریزه و آلودگی های برجسته ای  که ممکن است روی سایبان باشد را از بین ببرید.یادتان باشد برای این کار از آب داغ استفاده نکنید آب یا باید سرد باشد و یا ولرم. اگر میخواهید آسیبی به پارچه وارد نشود به هیچ عنوان از مایع ظرفشویی استفاده نکنید چون بسیار قوی است و باعث خراب شدن سایبان میشود و از عمر آن میکاهد. بعد از اینکه سایبان را با مواد شستید باید به خوبی آبکشی کنید تا روی آن کفی باقی نماند.اگر نمیدانید از چه ماده ای استفاده کنید با شرکت سازنده آن تماس بگیرید.

 

3- درست نگهداشتن سایبان الکترونیکی

برای جلوگیری از کپک زدن باید سایبان برقی را در جای خشکی نگه دارید و هرگونه بطری مایعات را از آن دور کنید تا به آن نشت نکند.هم چنین حواستان باشد آن را در نزدیکی جسم تیز قرار ندهید تا باعث پارگی نشود.

4- مواظب بدنه ی سایبان الکترونیکی باشید.

با اینکه بدنه سایبان دیرتر آسیب میبیند اما نباید از آن غافل شد.باید به صورت دوره ای بدنه را بررسی کنید تا اگر آسیب کوچکی به آن وارد شده است زود تعمیر شود و آسیب بیشتری به سازه نزند.

 

5- زیرسایبان الکترونیکی دمای بالا ایجاد نکنید.

تابیدن آفتاب به سایبان برقی مشکلی ایجاد نمی کند اما باید از ایجاد دمای اضافی خودداری کنید.مثلا از درست کردن آتش و کباب کردن زیر سایبان خودداری کنید چون اولا که باعث سوختن پارچه و آسیب به بدنه سایبان میشود و دوما دود آتش پارچه را سیاه میکند و هزینه سنگینی برای تمیز کردن یا تعمیر روی دست شما میگذارد.البته  در صورتی که شما سایبان را از یک شرکتی که بهترین پارچه را روی سایبان نصب میکند تهیه کنید مشکلات ذکر شده به وجود نمی آید.پس در انتخاب شرکت تحقبقات لازم را انجام دهید و بعد سایبان مورد نیاز خود را سفارش دهید.

 

6- از چه شرکتی سایبان الکترونیکی سفارش دهیم؟

شما باید شرکتی را پیدا کنید که تجربه ی بسیاری داشته باشد و با توجه به شرایط  بتواند یک سایبان برقی مناسب را برای شما تهیه کند.حتما به سابقه ی شرکت انتخابی توجه کنید چون شرکت های تازه تاسیس آشنایی زیادی به انواع پارچه و اینکه چه سایبانی برای  قرار گرفتن در چه شرایطی مناسب است را ندارند.

دسته ها: حتما بدانید..

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.