کاربرد سایبان برقی برای تبلیغات

 

سایبان برقی ها در واقع همان پادر های قدیمی هستند که برای ایجاد سایه بر روی درب مغازه ها نصب می شد. این چادر ها در فصل های گرم سال باعث ایجاد سایه درجلوی مغازه می شود و مانع خراب شدن محصولات داخل مغازه می شوند. همیچنین با نصب این سایبان ها و ایجاد سایه در فصل های گرم سال موجب می شد که مغازه ها خنک تر باشند و مشتریان با رضایت بیشتری وارد مغازه شوند.

سایبان برقی جدید که مدل بازویی می باشد با همان کارایی سایبان های قبل ساخته شده است، فقط با این تفاوت که نصب و دسترسی به این سایبان ها راحت تر است. این سایبان ها به وسیله ی ایده های خلاقانه و تکنولوژی های جدید ساخته شده اند تا کاربرانی که از آن استفاده می کنند بتوانند به راحتی و آسانی از آن استفاده کنند. کاربران با استفاده از سایبان برقی و کنترل باز و بسته شدن آن ها می توانند میزان سایه را کنترل کنند و بیشتر یا کمتر کنند.

 

آیا سایبان برقی را می توان جابه جا نمود؟

ممکن است بسیاری از افراد که سایبان برقی خریداری کرده اند این سوال برایشان پیش بیاید که آیا می توانند که سایبان برقی نصب شده را با خود به مکان دیگری ببرند؟ بیشتر افرادی که قصد دارند برای مغازه های خود سایبان برقی تهیه کنند می خواهند بدانند در صورت نقل مکان کردن مغازه ی اشان می توانند سایبان برفی ای که نصب کرده اند را با خود ببرند. زیرا معمولا این افراد مغازه را اجاره کرده اند و ممکن است که روزی مجیور شوند مغازه ی خود را بفروشند.

در پاسخ به سوال این افراد باید بگویم که انواع مختلف سایبان های برقی یا دستی را می توان جا به جا کرد و در مکان جدید نصب کرد و از آن مجدد استفاده کرد. البته برای جا به جا ی سایبان برقی یک شرط وجود دارد آن هم این است باید اندازه دهانه ی مکان جدیدی که می خواهید سایبان برقی را نصب کنید یکی باشد و اندازه ها بهم بخورد. برای دانستن مطالب بیشتر درباره سایبان برقی کلیک کنید.

 

تنوع کاربرد سایبان برقی

قطعا تا به امروز شما اسم سایبان برقی تبلیغاتی را شنیده اید، امروزه از سایبان برقی برای تبلیغات برند مورد نظر شرکت ها نیز استفاده می شود و بسیار هم طرفدار پیدا کرده است. به این صورت که شرکت برند یا تبلیغات خود را بر روی سایبان برقی یا دستی مغازه ها طراحی می کنند. سایبان برقی تبلیغاتی مزایای زیادی دارد که به تعدادی از آنها در پایین اشاره می کنیم:

استفاده از سایبان برقی برای تبلیغات هزینه  کمتری را به خود اختصاص می دهد. شرکت های صنایع غذایی و دیگر شرکت ها می توانند با چاپ تبلیغات خود بر روی سایبان برقی در سطح شهر تبلیغات گستره ای را ایجاد کنند. در صورت تبلیغات گسترده بر روی سایبان برقی ها در سطح شهر نیز زیبایی شهر را خدشه دار نمی کند.

با این کار شرکت ها می توانند در مدت زمان کم نام برند خود را بر سر زبان ها بیاندازند زیرا عابرین پیاده با دیدن این تبلیغات در سطح شهر ناخودآگاه چشم اشان عادت می کند و با برند شما آشنا می شوند و در خریداشان تاثیر می گذارد.

شرکت ها می توانند تبلیغات خود را بر روی سایبان برقی، دستی، پارچه ای برقی و ... طراحی کنند و با قیمت های مناسب می توانند آنها را تهیه کنند.

توجه داشته باشید که سایبان برقی ها فقط برای تبلیغات مغاره ها استفاده نمی شوند بلکه کاربرد بسیار مناسبی برای بهارخواب منازل یا بر روی درب ورودی ساختمان ها و همین طور سایبان برقی برای رستوران ها و کافی شاپ های خیابانی کاربرد دارند. رستوران ها از سایبان برفی برای ایجاد محیطی دلپذیر و آرامش بخش برای افراد استفاده می کنند. رستوراندار ها می توانند با استفاده از سایبان برقی ها از فضای بیشتری برای رستوران خود استفاده کنند.

 

دسته ها: حتما بدانید..

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.